Usługi Wytwarzania Oprogramowania2018-09-10T18:12:19+00:00

We develop web & mobile apps.
We make IT simple.

Web solutions.
That grow your business.

We develop web & mobile apps.
We make IT simple.

Web solutions.
That grow your business.

Wytwarzanie Produktów

Dostarczamy strategie i wytwarzamy skalowane rozwiązania, które przekształcają biznes naszych Klientów. Świadczymy usługi począwszy od konsultingu technologicznego aż do wytwarzania oprogramowania. Przywiązujemy dużą wagę do funkcjonalności i użyteczności dostarczanych produktów.

Usługi Zarządzania Projektami

Pomagamy rozwijać się naszym Partnerom dostarczając wysokiej jakości usługi zarządzania projektami. Zarządzamy Projektami i Programami od początku do końca. Dostarczamy doświadczonych i certyfikowanych Kierowników Projektów. Niezależnie na jakim etapie jest Twoja organizacja w kwestii planowania i implementacji, dopasujemy usługi, które pomogą odnieść Ci sukces.

Usługi Implementacji Oprogramowania

Wytwarzamy oprogramowanie dedykowane, aplikacje internetowe oraz mobilne. Dostarczymy aplikacje dedykowane dla Twojego biznesu. Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje oraz lokalne startupy.

Dostarczając zintegrowane oprogramowanie, z zaangażowaniem stosujemy najlepsze technologie, gwarantując naszym Klientom pozostanie w czołówce najlepszych.

Skalowalne

Budujemy wysoce skalowalne oprogramowanie, złożone aplikacje i systemy utrzymywane w chmurze lub data center.

Elastyczne

Stosujemy elastyczne i przejrzyste metodyki regularnie dostarczając działające oprogramowanie. Nieustannie odkrywamy lepsze metody tworzenia oprogramowania zapewniając przejrzystość procesu implementacji.

Innowacyjne

Naszym celem jest wspomaganie naszych partnerów w wytwarzaniu innowacyjnych usług i rozwiązań, które wzmacniają ich biznes. Nieustannie dzielimy się wiedzą, która wpływa na zwiększenie możliwości naszych partnerów.

Produkty

Jesteśmy biurem projektowym skoncentrowanym na tworzeniu innowacyjnych prototypów i przekształcaniu ich w gotowe na rynek produkty.

Zapraszamy do kontaktu!

Znajdujemy się w centralnej części kraju. Dostarczamy nasze usługi i produkty na cały świat. Zapraszamy do kontaktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń do nas. EU VAT: PL1251216637

Adres: Odrowąża 41, 05-260 Marki
Telefon: +48 880302088

Twoja Wiadomość

Twój Email